Jordingsskinne, messing, 163 stk 1,5 til 25mm2 tilkoblinger, lengde 992mm
| ETIM-klasse | EC000329 Jordingsskinne for fordelingstavle |
| Antall poler | 1 |
| Monteringsmetode | Skrue |
| Bredde | 10 mm |
| Høyde | 16 mm |
| Dybde | 992 mm |
| CE-samsvarserklæring | Download here |
| Produktdatablad (nno) | Download here |
