KABELFESTESKINNERØRLØST ANLEGG
| Weight (net) | 0.09 |
| ETIM-klasse | EC002624 Komponenter for ledningsføring, kabelinnføring og -festing (koblingsskap) |
| Bredde | 140 mm |
| Høyde | 25 mm |
| Dybde | 10 mm |
| Farge | Edelstål |
| Pakkestørrelse 1 (MOQ) | 1 |
| Pakkestørrelse 1 lengde (mm) | 40 |
| Pakkestørrelse 1 bredde (mm) | 80 |
| Pakkestørrelse 1 høyde (mm) | 60 |
| Pakkestørrelse 1 bruttovekt (kg) | 0.09 |
| Pakkestørrelse 2 (pakke) | 10 |
| M-pak Lengde (mm) | 250 |
| M-pak Bredde (mm) | 115 |
| M-pak Høyde (mm) | 15 |
| M-pak Vekt (kg) | 0.08 |
| Pakkestørrelse 3 (overpakking) | 10 |
| D-pak Lengde (mm) | 175 |
| D-pak Bredde (mm) | 135 |
| D-pak Høyde (mm) | 60 |
| D-pak Vekt (kg) | 0.9 |
| Pakkestørrelse 4 (pall) | 300 |
| T-pak Lengde (mm) | 1200 |
| T-pak Bredde (mm) | 800 |
| T-pak Høyde (mm) | 550 |
| T-pak Vekt (kg) | 27 |
| Teknisk vedlegg 1 (nno) | Download here |
| CE-samsvarserklæring | Download here |
