Kabelinnføringskanal, b1300, d150, h180mm, ral 9010
| Weight (net) | 2.669 |
| ETIM-klasse | EC000083 Avdekning for koblingsfelt |
| Høyde | 193 mm |
| Bredde | 1250 mm |
| Lengde | 1300 mm |
| Materiale | Plast |
| Materialkvalitet | PVC (Polyvinylklorid) |
| Halogenfri | Nei |
| Overflatebeskyttelse | Andre |
| Farge | Hvit |
| RAL-nummer | 9010 |
| Pakkestørrelse 1 (MOQ) | 1 |
| Pakkestørrelse 1 lengde (mm) | 1320 |
| Pakkestørrelse 1 bredde (mm) | 195 |
| Pakkestørrelse 1 høyde (mm) | 175 |
| Pakkestørrelse 1 bruttovekt (kg) | 2.67 |
| Pakkestørrelse 2 (pakke) | 1 |
| M-pak Lengde (mm) | 1320 |
| M-pak Bredde (mm) | 195 |
| M-pak Høyde (mm) | 175 |
| M-pak Vekt (kg) | 2.67 |
| Pakkestørrelse 4 (pall) | 20 |
| Teknisk vedlegg 1 (nno) | Download here |
| CE-samsvarserklæring | Download here |
| Produktdatablad (nno) | Download here |
