Kabelinnføringskanal, b300 d150 h180 mm, ral 9010
| Lengde (mm) | 153 |
| Bredde (mm) | 300 |
| Høyde (mm) | 193 |
| Høyde | 176 mm |
| Bredde | 300 mm |
| Lengde | 300 mm |
| Materiale | Plast |
| Materialkvalitet | PVC (Polyvinylklorid) |
| Halogenfri | Nei |
| Overflatebeskyttelse | Andre |
| Farge | Hvit |
| RAL-nummer | 9010 |
| Pakkestørrelse 1 (MOQ) | 1 |
| Pakkestørrelse 1 lengde (mm) | 193 |
| Pakkestørrelse 1 bredde (mm) | 153 |
| Pakkestørrelse 1 høyde (mm) | 300 |
| Pakkestørrelse 1 bruttovekt (kg) | 0.95 |
| Pakkestørrelse 2 (pakke) | 1 |
| M-pak Lengde (mm) | 320 |
| M-pak Bredde (mm) | 195 |
| M-pak Høyde (mm) | 180 |
| M-pak Vekt (kg) | 0.89 |
| Pakkestørrelse 4 (pall) | 60 |
| T-pak Bredde (mm) | 800 |
| T-pak Høyde (mm) | 1020 |
| Teknisk vedlegg 1 (nno) | Download here |
| CE-samsvarserklæring | Download here |
| Produktdatablad (nno) | Download here |
