Kabelinnføringskanal, b550, d150, h180mm, ral 9010
| Lengde (mm) | 580 |
| Bredde (mm) | 202 |
| Høyde (mm) | 178 |
| Høyde | 176 mm |
| Bredde | 550 mm |
| Lengde | 550 mm |
| Pakkestørrelse 1 (MOQ) | 1 |
| Pakkestørrelse 1 lengde (mm) | 193 |
| Pakkestørrelse 1 bredde (mm) | 153 |
| Pakkestørrelse 1 høyde (mm) | 550 |
| Pakkestørrelse 1 bruttovekt (kg) | 1.32 |
| Pakkestørrelse 2 (pakke) | 1 |
| M-pak Lengde (mm) | 580 |
| M-pak Bredde (mm) | 195 |
| M-pak Høyde (mm) | 175 |
| M-pak Vekt (kg) | 1.321 |
| Pakkestørrelse 4 (pall) | 40 |
| T-pak Bredde (mm) | 800 |
| T-pak Høyde (mm) | 1025 |
| Teknisk vedlegg 1 (nno) | Download here |
| CE-samsvarserklæring | Download here |
| Produktdatablad (nno) | Download here |
