Kanal 15x15mm, svart farge med tape
| Lengde (mm) | 2000 |
| Bredde (mm) | 15 |
| Høyde (mm) | 16 |
| Høyde | 15 mm |
| Bredde | 15 mm |
| Lengde | 2000 mm |
| Nyttbart tverrsnitt | 150 mm² |
| Materiale | Plast |
| Materialkvalitet | PVC (Polyvinylklorid) |
| Halogenfri | Nei |
| Antibakteriell behandling | Nei |
| Overflatebeskyttelse | Ubehandlet |
| Egnet for funksjonsopprettholdelse | Nei |
| Farge | Svart |
| Gjennomsiktig | Nei |
| RAL-nummer | 9011 |
| Type feste | Selvklebende og hullet bunn |
| Utførelse deksel | Løs |
| Med kabelklammer | Nei |
| Beskyttelseslag | Nei |
| Med kanalkobling | Nei |
| Levering på rull | Nei |
| Fortrykt | Nei |
| Beskyttelsesklasse IP | IP30 |
| Slagfasthet | IK06 |
| Driftstemperaturområde | -5 °C |
| Driftstemperaturområde | 60 °C |
| Pakkestørrelse 1 (MOQ) | 2 |
| Pakkestørrelse 1 lengde (mm) | 2005 |
| Pakkestørrelse 1 bredde (mm) | 15 |
| Pakkestørrelse 1 høyde (mm) | 16 |
| Pakkestørrelse 1 bruttovekt (kg) | 0.481 |
| Pakkestørrelse 2 (pakke) | 88 |
| M-pak Lengde (mm) | 2045 |
| M-pak Bredde (mm) | 180 |
| M-pak Høyde (mm) | 80 |
| M-pak Vekt (kg) | 9.74 |
| Pakkestørrelse 4 (pall) | 5984 |
| T-pak Lengde (mm) | 2045 |
| T-pak Bredde (mm) | 800 |
| T-pak Høyde (mm) | 1480 |
| T-pak Vekt (kg) | 702.32 |
| CE-samsvarserklæring | Download here |
| Produsentens samsvarserklæring | Download here |
| STEP modellfil | Download here |