KANAL PÅ RULL, 16x16mm hvit
| Lengde (mm) | 20000 |
| Bredde (mm) | 16 |
| Høyde (mm) | 16 |
| Høyde | 15 mm |
| Bredde | 15 mm |
| Lengde | 20000 mm |
| Nyttbart tverrsnitt | 256 mm² |
| Materiale | Plast |
| Materialkvalitet | PVC (Polyvinylklorid) |
| Halogenfri | Nei |
| Antibakteriell behandling | Nei |
| Overflatebeskyttelse | Ubehandlet |
| Egnet for funksjonsopprettholdelse | Nei |
| Farge | Hvit |
| Gjennomsiktig | Nei |
| RAL-nummer | 9016 |
| Type feste | Selvklebende og hullet bunn |
| Utførelse deksel | Med plasthengsel |
| Med kabelklammer | Ja |
| Beskyttelseslag | Nei |
| Med kanalkobling | Nei |
| Levering på rull | Ja |
| Fortrykt | Nei |
| Beskyttelsesklasse IP | IP40 |
| Slagfasthet | IK07 |
| Driftstemperaturområde | -5 °C |
| Driftstemperaturområde | 60 °C |
| Pakkestørrelse 1 (MOQ) | 20 |
| Pakkestørrelse 1 lengde (mm) | 500 |
| Pakkestørrelse 1 bredde (mm) | 500 |
| Pakkestørrelse 1 høyde (mm) | 100 |
| Pakkestørrelse 1 bruttovekt (kg) | 2.5 |
| Pakkestørrelse 2 (pakke) | 20 |
| M-pak Lengde (mm) | 410 |
| M-pak Bredde (mm) | 395 |
| M-pak Høyde (mm) | 90 |
| M-pak Vekt (kg) | 2.632 |
| Pakkestørrelse 4 (pall) | 720 |
| T-pak Lengde (mm) | 1200 |
| T-pak Bredde (mm) | 800 |
| T-pak Høyde (mm) | 1600 |
| T-pak Vekt (kg) | 119.752 |
| CE-samsvarserklæring | Download here |