Kanalunderdel BRP 65×100 hvit
| Lengde (mm) | 2000 |
| Bredde (mm) | 100 |
| Høyde (mm) | 65 |
| Bredde | 100 mm |
| Dybde | 70 mm |
| Lengde | 2000 mm |
| Antall overdeler | 1 |
| Overdel vedlagt | Nei |
| Overdelsbredde 1 | 80 mm |
| Symmetrisk | Ja |
| Rektangulær konstruksjon | Ja |
| Materiale | Plast |
| Materialkvalitet | PVC (Polyvinylklorid) |
| Halogenfri | Nei |
| Antibakteriell behandling | Nei |
| Overflatebeskyttelse | Ubehandlet |
| Farge | Hvit |
| RAL-nummer | 9016 |
| Bakveggutførelse (innside) | Gjennomgående annen profil |
| Beskyttelseslag | Ja |
| Antall flyttbare skillevegger | 2 |
| Med kanalkobling | Ja |
| Montasjehull i bunnen | Ja |
| Monteringssett for deksel | Innvendig |
| Med kabelklammer | Nei |
| Nyttbart tverrsnitt | 5300 mm² |
| Beskyttelsesklasse IP | IP40 |
| Slagfasthet | IK07 |
| Driftstemperaturområde | -5 °C |
| Driftstemperaturområde | 60 °C |
| Pakkestørrelse 1 (MOQ) | 8 |
| Pakkestørrelse 1 høyde (mm) | 100 |
| Pakkestørrelse 2 (pakke) | 8 |
| M-pak Lengde (mm) | 2010 |
| M-pak Bredde (mm) | 180 |
| M-pak Høyde (mm) | 160 |
| M-pak Vekt (kg) | 8.618 |
| Pakkestørrelse 4 (pall) | 288 |
| T-pak Lengde (mm) | 2030 |
| T-pak Bredde (mm) | 800 |
| T-pak Høyde (mm) | 1600 |
| T-pak Vekt (kg) | 335.176 |
| CE-samsvarserklæring | Download here |
| BIM objektfil Archicad | Download here |
| BIM objektfil Revit | Download here |