Kanalunderdel BRP 65×210 hvit
| Weight (net) | 4.58 |
| Bredde | 210 mm |
| Dybde | 70 mm |
| Lengde | 2000 mm |
| Antall overdeler | 2 |
| Overdel vedlagt | Nei |
| Overdelsbredde 1 | 80 mm |
| Overdelsbredde 2 | 80 mm |
| Symmetrisk | Ja |
| Rektangulær konstruksjon | Ja |
| Materiale | Plast |
| Materialkvalitet | PVC (Polyvinylklorid) |
| Halogenfri | Nei |
| Antibakteriell behandling | Nei |
| Overflatebeskyttelse | Ubehandlet |
| Farge | Hvit |
| RAL-nummer | 9016 |
| Bakveggutførelse (innside) | Gjennomgående C-profil |
| Beskyttelseslag | Ja |
| Antall flyttbare skillevegger | 4 |
| Med kanalkobling | Ja |
| Montasjehull i bunnen | Ja |
| Monteringssett for deksel | Innvendig |
| Med kabelklammer | Nei |
| Nyttbart tverrsnitt | 10600 mm² |
| Beskyttelsesklasse IP | IP40 |
| Slagfasthet | IK07 |
| Driftstemperaturområde | -5 °C |
| Driftstemperaturområde | 60 °C |
| Pakkestørrelse 1 (MOQ) | 2 |
| Pakkestørrelse 2 (pakke) | 8 |
| CE-samsvarserklæring | Download here |
