KNX BINÆRUTGANG 20 x 16A MODULÆR
| Lengde (mm) | 226 |
| Bredde (mm) | 175 |
| Høyde (mm) | 82 |
| Bussystem EIB/KNX | Ja |
| Bussystem KNX-Radio | Nei |
| Bussystem radiofrekvens | Nei |
| Bussystem LON | Nei |
| Bussystem Powernet | Nei |
| Toveis trådløs kommunikasjon | Nei |
| Bredde i antall modulmellomrom | 10 |
| Manuell styring/håndaktivering | Ja |
| Med LED-visning | Ja |
| Maks omkoblingseffekt | 28750 W |
| Utgangseffekt | 2300 W |
| C-last | Ja |
| Maks antall bryterkontakter | 20 |
| Maks brytestrøm | 16 A |
| Merkestrøm | 16 A |
| Nominell driftsspenning | 230 V |
| Nominell driftsspenning | 230 V |
| Ulike faser kan tilkobles | Ja |
| Busstilkobling inkludert | Ja |
| Avtagbar busmodul | Nei |
| Modulær utvidelsesmulighet | Nei |
| Pakkestørrelse 1 (MOQ) | 1 |
| Pakkestørrelse 1 lengde (mm) | 200 |
| Pakkestørrelse 1 bredde (mm) | 100 |
| Pakkestørrelse 1 høyde (mm) | 80 |
| Pakkestørrelse 1 bruttovekt (kg) | 0.62 |
| Pakkestørrelse 2 (pakke) | 12 |
| M-pak Lengde (mm) | 225 |
| M-pak Bredde (mm) | 100 |
| M-pak Høyde (mm) | 80 |
| M-pak Vekt (kg) | 0.745 |
| Pakkestørrelse 3 (overpakking) | 12 |
| D-pak Lengde (mm) | 360 |
| D-pak Bredde (mm) | 310 |
| D-pak Høyde (mm) | 230 |
| D-pak Vekt (kg) | 9.26 |
| Pakkestørrelse 4 (pall) | 288 |
| T-pak Lengde (mm) | 1200 |
| T-pak Bredde (mm) | 800 |
| T-pak Høyde (mm) | 1050 |
| T-pak Vekt (kg) | 245.24 |
| Brukermanual (eng) | Download here |
| Produktbeskrivelse | Download here |
| CE-samsvarserklæring | Download here |
| Produktdatablad (nno) | Download here |
