KNX BINÆRUTGANG 8 x 16A C-LAST MODULÆR
| Bredde (mm) | 105 |
| Bussystem EIB/KNX | Ja |
| Bussystem KNX-Radio | Nei |
| Bussystem radiofrekvens | Nei |
| Bussystem LON | Nei |
| Bussystem Powernet | Nei |
| Toveis trådløs kommunikasjon | Nei |
| Bredde i antall modulmellomrom | 6 |
| Manuell styring/håndaktivering | Ja |
| Med LED-visning | Ja |
| Maks omkoblingseffekt | 11500 W |
| Maks. vekseleffekt LED | 414 W |
| Utgangseffekt | 2300 W |
| C-last | Ja |
| Maks antall bryterkontakter | 8 |
| Maks brytestrøm | 16 A |
| Merkestrøm | 16 A |
| Nominell driftsspenning | 230 V |
| Nominell driftsspenning | 230 V |
| Ulike faser kan tilkobles | Ja |
| Busstilkobling inkludert | Ja |
| Avtagbar busmodul | Nei |
| Modulær utvidelsesmulighet | Nei |
| Pakkestørrelse 1 (MOQ) | 1 |
| Pakkestørrelse 1 lengde (mm) | 120 |
| Pakkestørrelse 1 bredde (mm) | 100 |
| Pakkestørrelse 1 høyde (mm) | 80 |
| Pakkestørrelse 1 bruttovekt (kg) | 0.417 |
| Pakkestørrelse 2 (pakke) | 24 |
| M-pak Lengde (mm) | 151 |
| M-pak Bredde (mm) | 100 |
| M-pak Høyde (mm) | 82 |
| M-pak Vekt (kg) | 0.455 |
| Pakkestørrelse 3 (overpakking) | 12 |
| D-pak Lengde (mm) | 367 |
| D-pak Bredde (mm) | 316 |
| D-pak Høyde (mm) | 214 |
| D-pak Vekt (kg) | 6.07 |
| Pakkestørrelse 4 (pall) | 576 |
| T-pak Lengde (mm) | 1200 |
| T-pak Bredde (mm) | 800 |
| T-pak Høyde (mm) | 1006 |
| T-pak Vekt (kg) | 168.68 |
| Brukermanual (eng) | Download here |
| Produktbeskrivelse | Download here |
| CE-samsvarserklæring | Download here |
| Produktdatablad (nno) | Download here |
| Produktprogramvare | Download here |