KNX PERSIENNEAKTOR 1 X 6A DESENTRALISERT MED 2 INNGANGER
| Weight (net) | 0.077 |
| ETIM-klasse | EC001097 Bryteraktuator for bussystem |
| Bussystem EIB/KNX | Ja |
| Bussystem KNX-Radio | Nei |
| Bussystem radiofrekvens | Nei |
| Bussystem LON | Nei |
| Bussystem Powernet | Nei |
| Toveis trådløs kommunikasjon | Nei |
| Manuell styring/håndaktivering | Ja |
| Med LED-visning | Ja |
| Maks omkoblingseffekt | 1200 W |
| Utgangseffekt | 500 W |
| C-last | Nei |
| Maks antall bryterkontakter | 2 |
| Maks brytestrøm | 6 A |
| Merkestrøm | 6 A |
| Nominell driftsspenning | 230 V |
| Nominell driftsspenning | 230 V |
| Ulike faser kan tilkobles | Nei |
| Busstilkobling inkludert | Ja |
| Avtagbar busmodul | Nei |
| Min. dybde på apparatboks | 40 mm |
| Modulær utvidelsesmulighet | Nei |
| Pakkestørrelse 1 (MOQ) | 1 |
| Pakkestørrelse 1 lengde (mm) | 40 |
| Pakkestørrelse 1 bredde (mm) | 100 |
| Pakkestørrelse 1 høyde (mm) | 80 |
| Pakkestørrelse 1 bruttovekt (kg) | 0.077 |
| Pakkestørrelse 2 (pakke) | 60 |
| M-pak Lengde (mm) | 95 |
| M-pak Bredde (mm) | 80 |
| M-pak Høyde (mm) | 60 |
| M-pak Vekt (kg) | 0.115 |
| Pakkestørrelse 3 (overpakking) | 48 |
| D-pak Lengde (mm) | 360 |
| D-pak Bredde (mm) | 310 |
| D-pak Høyde (mm) | 235 |
| D-pak Vekt (kg) | 5.845 |
| Pakkestørrelse 4 (pall) | 1440 |
| T-pak Lengde (mm) | 1200 |
| T-pak Bredde (mm) | 800 |
| T-pak Høyde (mm) | 1098 |
| T-pak Vekt (kg) | 163.28 |
| Produktbeskrivelse | Download here |
| CE-samsvarserklæring | Download here |
| Produktprogramvare | Download here |