KNX RF 1-kanal inngang/ utgang IP55, Quicklink
| Weight (net) | 0.31 |
| ETIM-klasse | EC001584 I/O-enhet for bussystem |
| Bussystem EIB/KNX | Ja |
| Bussystem KNX-Radio | Ja |
| Bussystem radiofrekvens | Nei |
| Bussystem LON | Nei |
| Bussystem Powernet | Nei |
| Øvrige bussystemer | Uten |
| Fjernbetjening mulig | Ja |
| Monteringsmetode | Påvegg |
| Busstilkobling inkludert | Ja |
| LED-styring | Ja |
| Med LED-visning | Ja |
| Manuell styring/håndaktivering | Ja |
| Antall kanaler INN | 1 |
| Antall omkoblerinnganger | 1 |
| Antall innganger | 1 |
| Maks brytestrøm | 10 A |
| Ohmsk bryterstrøm | 10 A |
| Maks omkoblingseffekt | 1500 VA |
| Primærspenningsområde | 5 V |
| Primærspenningsområde | 5 V |
| C-last | Nei |
| Antall kanaler UT | 1 |
| Maks antall bryterkontakter | 1 |
| Utgangseffekt | 1500 VA |
| Med bryterfunksjon | Ja |
| Merkestrøm | 10 A |
| Nominell driftsspenning | 195 V |
| Nominell driftsspenning | 253 V |
| Genererer avlesningsspenning | Nei |
| Ulike faser kan tilkobles | Nei |
| Strømtype | AC |
| Beskyttelsesklasse IP | IP55 |
| Pakkestørrelse 1 (MOQ) | 1 |
| Pakkestørrelse 1 lengde (mm) | 35 |
| Pakkestørrelse 1 bredde (mm) | 150 |
| Pakkestørrelse 1 høyde (mm) | 85 |
| Pakkestørrelse 1 bruttovekt (kg) | 0.31 |
| Pakkestørrelse 2 (pakke) | 16 |
| M-pak Lengde (mm) | 220 |
| M-pak Bredde (mm) | 150 |
| M-pak Høyde (mm) | 45 |
| M-pak Vekt (kg) | 0.35 |
| Pakkestørrelse 3 (overpakking) | 16 |
| D-pak Lengde (mm) | 360 |
| D-pak Bredde (mm) | 315 |
| D-pak Høyde (mm) | 230 |
| D-pak Vekt (kg) | 5.97 |
| Pakkestørrelse 4 (pall) | 384 |
| T-pak Lengde (mm) | 1200 |
| T-pak Bredde (mm) | 800 |
| T-pak Høyde (mm) | 1070 |
| T-pak Vekt (kg) | 166.28 |
| CE-samsvarserklæring | Download here |
| Produktdatablad (nno) | Download here |
