KNX RF binærinngang 2-kanals 230V drift, Quickling
| Weight (net) | 0.055 |
| ETIM-klasse | EC000688 Binær inngang for bussystem |
| Bussystem EIB/KNX | Ja |
| Bussystem KNX-Radio | Ja |
| Bussystem radiofrekvens | Ja |
| Bussystem LON | Nei |
| Bussystem Powernet | Nei |
| Toveis trådløs kommunikasjon | Nei |
| Busstilkobling inkludert | Nei |
| Avtagbar busmodul | Nei |
| LED-styring | Nei |
| Med LED-visning | Ja |
| Antall innganger | 2 |
| Primærspenningsområde | 5 V |
| Primærspenningsområde | 5 V |
| Type inngangsspenning | AC |
| Genererer avlesningsspenning | Nei |
| Min. dybde på apparatboks | 40 mm |
| Pakkestørrelse 1 (MOQ) | 1 |
| Pakkestørrelse 2 (pakke) | 60 |
| Pakkestørrelse 4 (pall) | 1440 |
| CE-samsvarserklæring | Download here |
| Produktdatablad (nno) | Download here |
