KNX TILSTEDEVÆRELSESDETEKTOR 360º 2 KANALER
| Diameter (mm) | 110 |
| Lengde (mm) | 110 |
| Bredde (mm) | 110 |
| Bussystem EIB/KNX | Ja |
| Bussystem KNX-Radio | Nei |
| Bussystem radiofrekvens | Nei |
| Bussystem LON | Nei |
| Bussystem Powernet | Nei |
| Øvrige bussystemer | Uten |
| Toveis trådløs kommunikasjon | Nei |
| Modell / utførelse | Presensmelder |
| Monteringsmetode | Andre |
| Materiale | Andre |
| Materialkvalitet | Termoplast |
| Overflatebeskyttelse | Andre |
| Type overflate | Matt |
| Farge | Hvit |
| RAL-nummer (lignende) | 9010 |
| Gjennomsiktig | Nei |
| Busstilkobling inkludert | Nei |
| Omformer inngang | Ja |
| Krypstrømsbeskyttelse | Nei |
| Driftsvelger | Nei |
| Husdyrimmun | Ja |
| Trappehusovervåkning | Nei |
| Justerbar lysverdi | Nei |
| Lærefunksjon for responsverdiluminositet | Nei |
| Frakoblingsforsinkelse, selvinstruerende | Nei |
| Optimal montasjehøyde | 4 m |
| Maks rekkevidde til siden | 6 m |
| Maks rekkevidde i front | 7 m |
| Diameter detekteringsområde på gulvet | 7 m |
| Deteksjonsvinkel vertikal fra/til | 55 ° |
| Deteksjonsvinkel vertikal fra/til | 55 ° |
| Deteksjonsvinkel horisontal fra/til | 360 ° |
| Deteksjonsvinkel horisontal fra/til | 360 ° |
| Antall kanaler | 1 |
| Min. innkoblingstid | 30 s |
| Maks. innkoblingstid | 60 min |
| Pakkestørrelse 1 (MOQ) | 1 |
| Pakkestørrelse 1 lengde (mm) | 169 |
| Pakkestørrelse 1 bredde (mm) | 84 |
| Pakkestørrelse 1 høyde (mm) | 115 |
| Pakkestørrelse 1 bruttovekt (kg) | 0.24 |
| Pakkestørrelse 2 (pakke) | 10 |
| M-pak Lengde (mm) | 170 |
| M-pak Bredde (mm) | 115 |
| M-pak Høyde (mm) | 85 |
| M-pak Vekt (kg) | 0.225 |
| Pakkestørrelse 3 (overpakking) | 10 |
| D-pak Lengde (mm) | 360 |
| D-pak Bredde (mm) | 315 |
| D-pak Høyde (mm) | 215 |
| D-pak Vekt (kg) | 2.635 |
| Pakkestørrelse 4 (pall) | 240 |
| T-pak Lengde (mm) | 1200 |
| T-pak Bredde (mm) | 800 |
| T-pak Høyde (mm) | 1006 |
| T-pak Vekt (kg) | 86.24 |
| CE-samsvarserklæring | Download here |
| Produktdatablad (nno) | Download here |
| Produktprogramvare | Download here |