KNX UNIVERSALDIMMER 300W
| Lengde (mm) | 117 |
| Bredde (mm) | 97 |
| Høyde (mm) | 82 |
| Bussystem EIB/KNX | Ja |
| Bussystem KNX-Radio | Nei |
| Bussystem radiofrekvens | Nei |
| Bussystem LON | Nei |
| Bussystem Powernet | Nei |
| Øvrige bussystemer | Uten |
| Toveis trådløs kommunikasjon | Nei |
| Modell / utførelse | Styringskomponent |
| Monteringsmetode | REG |
| Bredde i antall modulmellomrom | 4 |
| Busstilkobling inkludert | Ja |
| Avtagbar busmodul | Nei |
| Omformer inngang | Nei |
| Manuell styring/håndaktivering | Ja |
| Med LED-visning | Ja |
| Antall utganger | 1 |
| Utgangseffekt fra/til | 300 W |
| Utgangseffekt fra/til | 300 W |
| Mulighet for å tilkoble effektøkningsutstyr | Nei |
| Type last | Universal |
| Maks styrestrøm | 4 mA |
| Maks. vekseleffekt LED | 60 W |
| Spenningsområde | 30 V |
| Spenningsområde | 30 V |
| Parallelldrift mulig | Nei |
| Frekvensområde | 50 Hz |
| Frekvensområde | 60 Hz |
| Beskyttelsesklasse IP | IP20 |
| Pakkestørrelse 1 (MOQ) | 1 |
| Pakkestørrelse 1 lengde (mm) | 80 |
| Pakkestørrelse 1 bredde (mm) | 100 |
| Pakkestørrelse 1 høyde (mm) | 80 |
| Pakkestørrelse 1 bruttovekt (kg) | 0.21 |
| Pakkestørrelse 2 (pakke) | 36 |
| M-pak Lengde (mm) | 120 |
| M-pak Bredde (mm) | 95 |
| M-pak Høyde (mm) | 80 |
| M-pak Vekt (kg) | 0.24 |
| Pakkestørrelse 3 (overpakking) | 24 |
| D-pak Lengde (mm) | 360 |
| D-pak Bredde (mm) | 320 |
| D-pak Høyde (mm) | 240 |
| D-pak Vekt (kg) | 6.185 |
| Pakkestørrelse 4 (pall) | 864 |
| T-pak Lengde (mm) | 1200 |
| T-pak Bredde (mm) | 800 |
| T-pak Høyde (mm) | 1146 |
| T-pak Vekt (kg) | 171.44 |
| CE-samsvarserklæring | Download here |
| Produktdatablad (nno) | Download here |
| Produsentens samsvarserklæring | Download here |
