KNX UNIVERSALDIMMER 3×300 W
| Lengde (mm) | 152 |
| Bredde (mm) | 97 |
| Høyde (mm) | 79 |
| Bussystem EIB/KNX | Ja |
| Bussystem KNX-Radio | Nei |
| Bussystem radiofrekvens | Nei |
| Bussystem LON | Nei |
| Bussystem Powernet | Nei |
| Øvrige bussystemer | Uten |
| Toveis trådløs kommunikasjon | Nei |
| Modell / utførelse | Styringskomponent |
| Monteringsmetode | REG |
| Bredde i antall modulmellomrom | 6 |
| Busstilkobling inkludert | Ja |
| Avtagbar busmodul | Nei |
| Omformer inngang | Ja |
| Manuell styring/håndaktivering | Ja |
| Med LED-visning | Ja |
| Antall utganger | 3 |
| Utgangseffekt fra/til | 900 W |
| Utgangseffekt fra/til | 900 W |
| Mulighet for å tilkoble effektøkningsutstyr | Nei |
| Type last | Universal |
| Maks styrestrøm | 4 mA |
| Maks. vekseleffekt LED | 210 W |
| Spenningsområde | 30 V |
| Spenningsområde | 30 V |
| Parallelldrift mulig | Nei |
| Frekvensområde | 50 Hz |
| Frekvensområde | 60 Hz |
| Beskyttelsesklasse IP | IP20 |
| Pakkestørrelse 1 (MOQ) | 1 |
| Pakkestørrelse 1 lengde (mm) | 120 |
| Pakkestørrelse 1 bredde (mm) | 100 |
| Pakkestørrelse 1 høyde (mm) | 80 |
| Pakkestørrelse 1 bruttovekt (kg) | 0.396 |
| Pakkestørrelse 2 (pakke) | 24 |
| M-pak Lengde (mm) | 155 |
| M-pak Bredde (mm) | 105 |
| M-pak Høyde (mm) | 85 |
| M-pak Vekt (kg) | 0.4 |
| Pakkestørrelse 3 (overpakking) | 12 |
| D-pak Lengde (mm) | 365 |
| D-pak Bredde (mm) | 310 |
| D-pak Høyde (mm) | 215 |
| D-pak Vekt (kg) | 5.225 |
| Pakkestørrelse 4 (pall) | 576 |
| T-pak Lengde (mm) | 1200 |
| T-pak Bredde (mm) | 800 |
| T-pak Høyde (mm) | 994 |
| T-pak Vekt (kg) | 148.4 |
| Monteringsanvisning (eng) | Download here |
| CE-samsvarserklæring | Download here |
| Produsentens samsvarserklæring | Download here |