KNX vippe til bryter 80141180 polar antrasitt matt
| Bredde (mm) | 55 |
| Høyde (mm) | 55 |
| Modell / utførelse | Enkel vippe |
| Avtrykk/indikering | Uten |
| Scanbart symbol barrierefritt | Nei |
| Anvendelse | Andre |
| Egnet for berøringssensor for BUS system | Ja |
| Type feste | Klemfeste |
| Overvåkningsvindu/lysuttak | Ja |
| Materiale | Plast |
| Materialkvalitet | Termoplast |
| Halogenfri | Ja |
| Overflatebeskyttelse | Ubehandlet |
| Type overflate | Matt |
| Farge | Antrasitt |
| RAL-nummer (lignende) | 7021 |
| Med tekstfelt | Nei |
| Med utskiftbar linse/symbol | Nei |
| Egnet for beskyttelsesgrad (IP) | IP20 |
| Bredde | 55 mm |
| Høyde | 55 mm |
| Dybde | 10 mm |
| Pakkestørrelse 1 (MOQ) | 1 |
| Pakkestørrelse 1 lengde (mm) | 82 |
| Pakkestørrelse 1 bredde (mm) | 33 |
| Pakkestørrelse 1 høyde (mm) | 82 |
| Pakkestørrelse 1 bruttovekt (kg) | 0.05 |
| Pakkestørrelse 2 (pakke) | 1 |
| M-pak Lengde (mm) | 83 |
| M-pak Bredde (mm) | 83 |
| M-pak Høyde (mm) | 33 |
| M-pak Vekt (kg) | 0.019 |
| Pakkestørrelse 4 (pall) | 3840 |
| T-pak Lengde (mm) | 1200 |
| T-pak Bredde (mm) | 800 |
| CE-samsvarserklæring | Download here |
| Produktdatablad (nno) | Download here |
