KOBL.STYKKE 4X25/4X16mm2 IP21
| Lengde (mm) | 45.5 |
| Bredde (mm) | 102.4 |
| Høyde (mm) | 65.9 |
| Antall poler | 4 |
| Merkestrøm | 80 A |
| Antall innganger | 7 |
| Antall utganger | 7 |
| Egnet for massiv leder | Ja |
| Egnet for flertrådet leder | Ja |
| Egnet for fintrådet leder | Ja |
| Leder tverrsnitt, inngang | 1.5 mm² |
| Leder tverrsnitt, inngang | 25 mm² |
| Leder tverrsnitt, utgang | 1.5 mm² |
| Leder tverrsnitt, utgang | 16 mm² |
| Berøringssikker | Ja |
| Høyde | 65.9 mm |
| Bredde | 82.4 mm |
| Dybde | 43 mm |
| Pakkestørrelse 1 (MOQ) | 1 |
| Pakkestørrelse 1 lengde (mm) | 120 |
| Pakkestørrelse 1 bredde (mm) | 40 |
| Pakkestørrelse 1 høyde (mm) | 40 |
| Pakkestørrelse 1 bruttovekt (kg) | 0.2 |
| Pakkestørrelse 2 (pakke) | 4 |
| M-pak Lengde (mm) | 400 |
| M-pak Bredde (mm) | 115 |
| M-pak Høyde (mm) | 50 |
| M-pak Vekt (kg) | 1.34 |
| Pakkestørrelse 4 (pall) | 1728 |
| T-pak Lengde (mm) | 1200 |
| T-pak Bredde (mm) | 800 |
| T-pak Høyde (mm) | 750 |
| T-pak Vekt (kg) | 346.6 |
| CE-samsvarserklæring | Download here |
| Produktdatablad (nno) | Download here |
