KOBLINGSBOKS, TETT
| Weight (net) | 0.033 |
| ETIM-klasse | EC000113 Forgreningsboks for installasjonkanal |
| Lengde | 135 mm |
| Bredde | 139 mm |
| Dybde | 32 mm |
| Materiale | Plast |
| Farge | Andre |
| Halogenfri | Ja |
| Beskyttelsesklasse IP | IP40 |
| Slagfasthet | IK07 |
| Pakkestørrelse 1 (MOQ) | 1 |
| Pakkestørrelse 2 (pakke) | 1 |
| M-pak Lengde (mm) | 140 |
| M-pak Bredde (mm) | 40 |
| M-pak Høyde (mm) | 35 |
| M-pak Vekt (kg) | 0.038 |
| Pakkestørrelse 3 (overpakking) | 10 |
| D-pak Lengde (mm) | 255 |
| D-pak Bredde (mm) | 182 |
| D-pak Høyde (mm) | 110 |
| D-pak Vekt (kg) | 0.46 |
| Pakkestørrelse 4 (pall) | 1440 |
| T-pak Lengde (mm) | 1200 |
| T-pak Bredde (mm) | 800 |
| T-pak Høyde (mm) | 1050 |
| T-pak Vekt (kg) | 91.24 |
| CE-samsvarserklæring | Download here |
