Kontaktor, 12V AC/ DC, modulær, for din-skinne, bryter i front, brumfri
| ETIM-klasse | EC001653 Kontaktor for DIN-skinne |
| Nominell driftsspenning | 400 V |
| Nominell driftsspenning | 400 V |
| Nominell driftsstrøm | 25 A |
| Manøverspenning | 12 V |
| Manøverspenning | 12 V |
| Type driftspenning | AC |
| Type styrespenning | AC |
| Antall NO-kontakter | 4 |
| Maks glødelampelast | 1900 W |
| Maks lysrørslast | 950 VA |
| Maks lysrørslast (duo-krets) | 1990 VA |
| Maks lysrørslast (parallell kompensert) | 810 VA |
| Bryter for manuell betjening | Ja |
| Bredde i antall modulmellomrom | 2 |
| Innbyggingsdybde | 62 mm |
| Tilleggsinnretning mulig | Ja |
| Med dag-/nattfunksjon | Nei |
| Hum-fri | Ja |
| Beskyttelsesklasse IP | IP2X |
| Pakkestørrelse 1 (MOQ) | 1 |
| Teknisk vedlegg 1 (eng) | Download here |
| CE-samsvarserklæring | Download here |
| Produktdatablad (nno) | Download here |
