Kontaktor, 230V AC, modulær, for din-skinne, brumfri
| Lengde (mm) | 65 |
| Bredde (mm) | 54 |
| Høyde (mm) | 88 |
| Nominell driftsspenning | 400 V |
| Nominell driftsspenning | 400 V |
| Nominell driftsstrøm | 40 A |
| Brukskategori i henhold til EN IEC 60947-4-1 | AC-7a/AC-7b |
| Manøverspenning | 230 V |
| Manøverspenning | 230 V |
| Type driftspenning | AC |
| Type styrespenning | AC |
| Antall NO-kontakter | 2 |
| Maks glødelampelast | 4000 W |
| Maks lysrørslast | 1900 VA |
| Maks lysrørslast (duo-krets) | 3000 VA |
| Maks lysrørslast (parallell kompensert) | 1300 VA |
| Bryter for manuell betjening | Nei |
| Bredde i antall modulmellomrom | 3 |
| Innbyggingsdybde | 60 mm |
| Tilleggsinnretning mulig | Ja |
| Med dag-/nattfunksjon | Nei |
| Hum-fri | Ja |
| Beskyttelsesklasse IP | IP2X |
| Pakkestørrelse 1 (MOQ) | 1 |
| Pakkestørrelse 1 lengde (mm) | 60 |
| Pakkestørrelse 1 bredde (mm) | 100 |
| Pakkestørrelse 1 høyde (mm) | 80 |
| Pakkestørrelse 1 bruttovekt (kg) | 0.318 |
| Pakkestørrelse 2 (pakke) | 48 |
| M-pak Lengde (mm) | 95 |
| M-pak Bredde (mm) | 80 |
| M-pak Høyde (mm) | 56 |
| M-pak Vekt (kg) | 0.325 |
| Pakkestørrelse 3 (overpakking) | 48 |
| D-pak Lengde (mm) | 370 |
| D-pak Bredde (mm) | 344 |
| D-pak Høyde (mm) | 242 |
| D-pak Vekt (kg) | 15.851 |
| Pakkestørrelse 4 (pall) | 1152 |
| T-pak Lengde (mm) | 1200 |
| T-pak Bredde (mm) | 800 |
| T-pak Høyde (mm) | 1118 |
| T-pak Vekt (kg) | 403.424 |
| Teknisk vedlegg 1 (eng) | Download here |
| CE-samsvarserklæring | Download here |
| Produktdatablad (nno) | Download here |
