Kontaktor, 230V AC, modulær, for din-skinne, bryter i front
| Lengde (mm) | 68 |
| Bredde (mm) | 17.9 |
| Høyde (mm) | 85.4 |
| Funksjon | Mekanisk |
| Monteringsmetode | DIN-skinne |
| Innbyggingsdybde | 60 mm |
| Antall NO-kontakter | 2 |
| Styrespenning 1 | 230 V |
| Styrespenning 1 | 230 V |
| Type styrespenning 1 | AC |
| Frekvens styrespenning 1 | 50 Hz |
| Frekvens styrespenning 1 | 60 Hz |
| Merkestrøm | 16 A |
| Matespenningsområde | 250 V |
| Matespenningsområde | 250 V |
| Type matespenning | AC |
| Maks glødelampelast | 1100 W |
| Maks lysrørslast | 570 VA |
| Maks lysrørslast (duo-krets) | 1200 VA |
| Maks lysrørslast (parallell kompensert) | 490 VA |
| Pakkestørrelse 1 (MOQ) | 1 |
| Pakkestørrelse 1 lengde (mm) | 20 |
| Pakkestørrelse 1 bredde (mm) | 100 |
| Pakkestørrelse 1 høyde (mm) | 80 |
| Pakkestørrelse 1 bruttovekt (kg) | 0.125 |
| Pakkestørrelse 2 (pakke) | 12 |
| M-pak Lengde (mm) | 95 |
| M-pak Bredde (mm) | 80 |
| M-pak Høyde (mm) | 23 |
| M-pak Vekt (kg) | 0.122 |
| Pakkestørrelse 3 (overpakking) | 144 |
| D-pak Lengde (mm) | 370 |
| D-pak Bredde (mm) | 321 |
| D-pak Høyde (mm) | 214 |
| D-pak Vekt (kg) | 13.793 |
| Pakkestørrelse 4 (pall) | 3456 |
| T-pak Lengde (mm) | 1200 |
| T-pak Bredde (mm) | 800 |
| T-pak Høyde (mm) | 1006 |
| T-pak Vekt (kg) | 441.08 |
| Teknisk vedlegg 1 (eng) | Download here |
| Typegodkjenning (eng) | Download here |
| CE-samsvarserklæring | Download here |
| Produktdatablad (nno) | Download here |
