Kontaktor, 230V AC, modulær, for din-skinne, standard
| Lengde (mm) | 65 |
| Bredde (mm) | 54 |
| Høyde (mm) | 88 |
| Nominell driftsspenning | 400 V |
| Nominell driftsspenning | 400 V |
| Nominell driftsstrøm | 63 A |
| Manøverspenning | 230 V |
| Manøverspenning | 230 V |
| Type driftspenning | AC |
| Type styrespenning | AC |
| Antall NO-kontakter | 2 |
| Maks glødelampelast | 6500 W |
| Maks lysrørslast | 3000 VA |
| Maks lysrørslast (duo-krets) | 4700 VA |
| Maks lysrørslast (parallell kompensert) | 2100 VA |
| Bryter for manuell betjening | Nei |
| Innbyggingsdybde | 60 mm |
| Tilleggsinnretning mulig | Ja |
| Med dag-/nattfunksjon | Nei |
| Hum-fri | Nei |
| Beskyttelsesklasse IP | IP2X |
| Pakkestørrelse 1 (MOQ) | 1 |
| Pakkestørrelse 1 lengde (mm) | 60 |
| Pakkestørrelse 1 bredde (mm) | 100 |
| Pakkestørrelse 1 høyde (mm) | 80 |
| Pakkestørrelse 1 bruttovekt (kg) | 0.3 |
| Pakkestørrelse 2 (pakke) | 48 |
| M-pak Lengde (mm) | 95 |
| M-pak Bredde (mm) | 80 |
| M-pak Høyde (mm) | 56 |
| M-pak Vekt (kg) | 0.311 |
| Pakkestørrelse 3 (overpakking) | 48 |
| D-pak Lengde (mm) | 364 |
| D-pak Bredde (mm) | 321 |
| D-pak Høyde (mm) | 237 |
| D-pak Vekt (kg) | 14.911 |
| Pakkestørrelse 4 (pall) | 1152 |
| T-pak Lengde (mm) | 1200 |
| T-pak Bredde (mm) | 800 |
| T-pak Høyde (mm) | 1098 |
| T-pak Vekt (kg) | 380.864 |
| Teknisk vedlegg 1 (eng) | Download here |
| CE-samsvarserklæring | Download here |
| Produktdatablad (nno) | Download here |
