Kontaktor, 24V AC/ DC, modulær, for din-skinne, brumfri
| Lengde (mm) | 65 |
| Bredde (mm) | 35.8 |
| Høyde (mm) | 85.4 |
| Nominell driftsspenning | 400 V |
| Nominell driftsspenning | 400 V |
| Nominell driftsstrøm | 25 A |
| Manøverspenning | 24 V |
| Manøverspenning | 24 V |
| Type driftspenning | AC |
| Type styrespenning | AC |
| Antall NO-kontakter | 3 |
| Antall NC-kontakter | 1 |
| Maks glødelampelast | 1900 W |
| Maks lysrørslast | 950 VA |
| Maks lysrørslast (duo-krets) | 1990 VA |
| Maks lysrørslast (parallell kompensert) | 810 VA |
| Bryter for manuell betjening | Nei |
| Innbyggingsdybde | 60 mm |
| Tilleggsinnretning mulig | Ja |
| Beskyttelsesklasse IP | IP2X |
| Pakkestørrelse 1 (MOQ) | 1 |
| Pakkestørrelse 1 lengde (mm) | 40 |
| Pakkestørrelse 1 bredde (mm) | 100 |
| Pakkestørrelse 1 høyde (mm) | 80 |
| Pakkestørrelse 1 bruttovekt (kg) | 0.208 |
| Pakkestørrelse 2 (pakke) | 60 |
| M-pak Lengde (mm) | 98 |
| M-pak Bredde (mm) | 80 |
| M-pak Høyde (mm) | 41 |
| M-pak Vekt (kg) | 0.21 |
| Pakkestørrelse 3 (overpakking) | 60 |
| D-pak Lengde (mm) | 371 |
| D-pak Bredde (mm) | 315 |
| D-pak Høyde (mm) | 211 |
| D-pak Vekt (kg) | 13.04 |
| Pakkestørrelse 4 (pall) | 1440 |
| T-pak Lengde (mm) | 1200 |
| T-pak Bredde (mm) | 800 |
| T-pak Høyde (mm) | 994 |
| T-pak Vekt (kg) | 337.96 |
| Teknisk vedlegg 1 (eng) | Download here |
| CE-samsvarserklæring | Download here |
| Produktdatablad (nno) | Download here |
