Kontaktor, 24V AC/ DC, modulær, for din-skinne, brumfri
| Lengde (mm) | 65 |
| Bredde (mm) | 17.9 |
| Høyde (mm) | 85.4 |
| Nominell driftsspenning | 230 V |
| Nominell driftsspenning | 230 V |
| Nominell driftsstrøm | 25 A |
| Manøverspenning | 24 V |
| Manøverspenning | 24 V |
| Type driftspenning | AC |
| Type styrespenning | AC |
| Antall NO-kontakter | 2 |
| Maks glødelampelast | 1900 W |
| Maks lysrørslast | 950 VA |
| Maks lysrørslast (duo-krets) | 1990 VA |
| Maks lysrørslast (parallell kompensert) | 810 VA |
| Bryter for manuell betjening | Nei |
| Innbyggingsdybde | 60 mm |
| Tilleggsinnretning mulig | Nei |
| Beskyttelsesklasse IP | IP2X |
| Pakkestørrelse 1 (MOQ) | 1 |
| Pakkestørrelse 1 lengde (mm) | 20 |
| Pakkestørrelse 1 bredde (mm) | 100 |
| Pakkestørrelse 1 høyde (mm) | 80 |
| Pakkestørrelse 1 bruttovekt (kg) | 0.128 |
| Pakkestørrelse 2 (pakke) | 108 |
| M-pak Lengde (mm) | 95 |
| M-pak Bredde (mm) | 80 |
| M-pak Høyde (mm) | 25 |
| M-pak Vekt (kg) | 0.115 |
| Pakkestørrelse 3 (overpakking) | 108 |
| D-pak Lengde (mm) | 365 |
| D-pak Bredde (mm) | 320 |
| D-pak Høyde (mm) | 210 |
| D-pak Vekt (kg) | 12.845 |
| Pakkestørrelse 4 (pall) | 2592 |
| T-pak Lengde (mm) | 1200 |
| T-pak Bredde (mm) | 800 |
| T-pak Høyde (mm) | 1014 |
| T-pak Vekt (kg) | 387.072 |
| Teknisk vedlegg 1 (eng) | Download here |
| CE-samsvarserklæring | Download here |
| Produktdatablad (nno) | Download here |
