KONTROLLRELE 3-FAS 400V TN JUSTERBAR FOR KLIMAANLEGG
| Lengde (mm) | 64 |
| Bredde (mm) | 35 |
| Høyde (mm) | 85 |
| Merkefrekvens | 50 Hz |
| Merkefrekvens | 60 Hz |
| Angitt måleområde | 3N, 400/230 V |
| Maks omkoblingseffekt | 5 VA |
| Utløserforsinkelse | 0.2 ms |
| Spenningstype | AC |
| Bredde i antall modulmellomrom | 2 |
| Innbyggingshøyde | 60 mm |
| Pakkestørrelse 1 (MOQ) | 1 |
| Pakkestørrelse 1 lengde (mm) | 40 |
| Pakkestørrelse 1 bredde (mm) | 100 |
| Pakkestørrelse 1 høyde (mm) | 80 |
| Pakkestørrelse 1 bruttovekt (kg) | 0.19 |
| Pakkestørrelse 2 (pakke) | 60 |
| M-pak Lengde (mm) | 98 |
| M-pak Bredde (mm) | 82 |
| M-pak Høyde (mm) | 41 |
| M-pak Vekt (kg) | 0.182 |
| Pakkestørrelse 3 (overpakking) | 60 |
| D-pak Lengde (mm) | 367 |
| D-pak Bredde (mm) | 318 |
| D-pak Høyde (mm) | 214 |
| D-pak Vekt (kg) | 11.417 |
| Pakkestørrelse 4 (pall) | 1440 |
| T-pak Lengde (mm) | 1200 |
| T-pak Bredde (mm) | 800 |
| T-pak Høyde (mm) | 1006 |
| T-pak Vekt (kg) | 297.008 |
| CE-samsvarserklæring | Download here |
| Produktdatablad (nno) | Download here |