kWh måler 1-fas 80A direkte, 230V, 2-modul, S0-puls, MID
| Lengde (mm) | 92 |
| Bredde (mm) | 36 |
| Høyde (mm) | 67 |
| Målertype | Elektronisk |
| Nominell strøm (In) | 80 A |
| Maks strøm (Imax) | 80 A |
| Nominell spenning (Un) N-L | 92 V |
| Nominell spenning (Un) N-L | 276 V |
| Nominell spenning (Un) L-L | 230 V |
| Nominell spenning (Un) L-L | 230 V |
| Frekvensområde | 45 Hz |
| Frekvensområde | 65 Hz |
| Effektforbruk | 0.6 W |
| Nøyaktighetsklasse | B |
| Poltype | 1-faset |
| Modell / utførelse | Direktemåling |
| KWh-målerens energislagutførelse | Aktiv- og reaktiv effekt |
| Egnet for | Kjøp/salg |
| Strømmålerens tariffsats | 2-tariffs |
| Tariffstyring | Ekstern |
| Måletype ved belastning | Nei |
| Sperre for returgang | Ja |
| Kalibrert | Ja |
| Godkjent | Måleinstrument direktiv |
| Impulsutgang | Elektrisk |
| Impulstype | S0 |
| Impulshastighet | 1 Imp/kWh (kvarh) |
| Impulshastighet | 1000 Imp/kWh (kvarh) |
| Type indikering | Digital |
| Monteringsmetode | REG |
| Bredde i antall modulmellomrom | 2 |
| Bredde | 36 mm |
| Dybde | 60 mm |
| Høyde | 92 mm |
| Type grensesnitt | Andre |
| EDL40 sinatur | Nei |
| Med sperekode | Nei |
| Antall plasser | 9 |
| Beskyttelsesklasse IP | IP20 |
| Beskyttelsesgrad (NEMA) | 2 |
| Pakkestørrelse 1 (MOQ) | 1 |
| Pakkestørrelse 1 lengde (mm) | 74 |
| Pakkestørrelse 1 bredde (mm) | 95 |
| Pakkestørrelse 1 høyde (mm) | 80 |
| Pakkestørrelse 1 bruttovekt (kg) | 0.45 |
| Pakkestørrelse 2 (pakke) | 36 |
| M-pak Lengde (mm) | 100 |
| M-pak Bredde (mm) | 80 |
| M-pak Høyde (mm) | 80 |
| M-pak Vekt (kg) | 0.235 |
| Pakkestørrelse 3 (overpakking) | 36 |
| D-pak Lengde (mm) | 365 |
| D-pak Bredde (mm) | 315 |
| D-pak Høyde (mm) | 235 |
| D-pak Vekt (kg) | 8.955 |
| Pakkestørrelse 4 (pall) | 864 |
| T-pak Lengde (mm) | 1200 |
| T-pak Bredde (mm) | 800 |
| T-pak Høyde (mm) | 1090 |
| T-pak Vekt (kg) | 239.48 |
| Brukermanual (nno) | Download here |
| CE-samsvarserklæring | Download here |
| Produktdatablad (nno) | Download here |