Lastbryter h1600 4x1250A
| Lengde (mm) | 570 |
| Bredde (mm) | 280 |
| Høyde (mm) | 191 |
| Utførelse som hovedbryter | Ja |
| Utførelse som vedlikehold-/servicebryter | Ja |
| Utførelse som sikkerhetsbryter | Ja |
| Utførelse som nødsstopp-innretning | Nei |
| Utført som vendebryter | Nei |
| Antall brytere | 1 |
| Maks nominell driftsspenning Ue ved AC | 690 V |
| Nominell driftsspenning | 220 V |
| Nominell driftsspenning | 690 V |
| Nominell kontinuerlig strøm Iu | 1250 A |
| Nominell kontinuerlig strøm, AC-21, 400V | 1250 A |
| Nominell korttids-strømfasthet lcw | 15 kA |
| Nominell driftseffekt ved AC-23, 400V | 562 kW |
| Bryterkapasitet ved 400V | 822 kW |
| Antall poler | 4 |
| Motordrift som opsjon | Ja |
| Integrert motordrift | Nei |
| Spenningsutløser valgbar | Ja |
| Apparatkonstruksjon | Innbyggingsapparat, fastmontert |
| Egnet for gulvmontering | Ja |
| Egnet for frontmontering 4-hulls | Nei |
| Egnet for frontmontering senter | Nei |
| Egnet for innbygging i fordelingstavler | Ja |
| Egnet for midlertidig montasje | Nei |
| Farge på kontrollelement | Svart |
| Utførelse av betjeningselement | Knapp |
| Låsbar | Ja |
| Tilkoblingstype hovedstrømkrets | Kabelklemme |
| Med forhåndsmontert kabling | Nei |
| Verneklasse (IP) forside | IP40 |
| Beskyttelsesgrad (NEMA) | Andre |
| Bredde | 280 mm |
| Høyde | 570 mm |
| Dybde | 191 mm |
| Pakkestørrelse 1 (MOQ) | 1 |
| Pakkestørrelse 1 lengde (mm) | 570 |
| Pakkestørrelse 1 bredde (mm) | 191 |
| Pakkestørrelse 1 høyde (mm) | 280 |
| Pakkestørrelse 1 bruttovekt (kg) | 29.9 |
| Pakkestørrelse 2 (pakke) | 1 |
| M-pak Lengde (mm) | 621 |
| M-pak Bredde (mm) | 400 |
| M-pak Høyde (mm) | 281 |
| M-pak Vekt (kg) | 35.9 |
| Pakkestørrelse 4 (pall) | 10 |
| T-pak Lengde (mm) | 1200 |
| T-pak Bredde (mm) | 800 |
| T-pak Høyde (mm) | 1050 |
| T-pak Vekt (kg) | 202.5 |
| Brukermanual (nno) | Download here |
| CE-samsvarserklæring | Download here |
| Produktdatablad (nno) | Download here |
| Generell teknisk datafil | Download here |