Lastbryter, modulær, 1 pol 1x40A 1 modul 400V
| Lengde (mm) | 73 |
| Bredde (mm) | 17.5 |
| Høyde (mm) | 83 |
| Brytefunksjon | Av-bryter |
| Antall NO-kontakter | 1 |
| Antall poler | 1 |
| Merkestrøm | 40 A |
| Merkespenning | 230 V |
| Minste merkespenning | 230 V |
| Nominell bryterkapasitet | 0.846 kA |
| Kortslutningsfasthet (lcw) | 0.6 kA |
| Spenningstype | AC |
| Med signallampe | Nei |
| Hettefarge | Grå |
| Bredde i antall modulmellomrom | 1 |
| Innbyggingsdybde | 68 mm |
| Beskyttelsesklasse IP | IP20 |
| Avtrykk/indikering | Andre |
| Tvungen segregering i henhold til DIN VDE 0113 | Nei |
| Pakkestørrelse 1 (MOQ) | 1 |
| Pakkestørrelse 1 lengde (mm) | 20 |
| Pakkestørrelse 1 bredde (mm) | 100 |
| Pakkestørrelse 1 høyde (mm) | 80 |
| Pakkestørrelse 1 bruttovekt (kg) | 0.086 |
| Pakkestørrelse 2 (pakke) | 12 |
| M-pak Lengde (mm) | 96 |
| M-pak Bredde (mm) | 82 |
| M-pak Høyde (mm) | 23 |
| M-pak Vekt (kg) | 0.08 |
| Pakkestørrelse 3 (overpakking) | 144 |
| D-pak Lengde (mm) | 367 |
| D-pak Bredde (mm) | 321 |
| D-pak Høyde (mm) | 216 |
| D-pak Vekt (kg) | 9.125 |
| Pakkestørrelse 4 (pall) | 3456 |
| T-pak Lengde (mm) | 1200 |
| T-pak Bredde (mm) | 800 |
| T-pak Høyde (mm) | 1014 |
| T-pak Vekt (kg) | 296.48 |
| Typegodkjenning (eng) | Download here |
| CE-samsvarserklæring | Download here |
| Produktdatablad (nno) | Download here |
