Lastbryter, modulær, 1 pol 1x63A 1 modul 400V
| Lengde (mm) | 73 |
| Bredde (mm) | 17.5 |
| Høyde (mm) | 83 |
| Brytefunksjon | Av-bryter |
| Antall NO-kontakter | 1 |
| Antall poler | 1 |
| Merkestrøm | 63 A |
| Merkespenning | 230 V |
| Minste merkespenning | 230 V |
| Nominell bryterkapasitet | 1.332 kA |
| Kortslutningsfasthet (lcw) | 0.94 kA |
| Spenningstype | AC |
| Med signallampe | Nei |
| Bredde i antall modulmellomrom | 1 |
| Innbyggingsdybde | 68 mm |
| Pakkestørrelse 1 (MOQ) | 1 |
| Pakkestørrelse 1 lengde (mm) | 20 |
| Pakkestørrelse 1 bredde (mm) | 100 |
| Pakkestørrelse 1 høyde (mm) | 80 |
| Pakkestørrelse 1 bruttovekt (kg) | 0.09 |
| Pakkestørrelse 2 (pakke) | 12 |
| M-pak Lengde (mm) | 96 |
| M-pak Bredde (mm) | 80 |
| M-pak Høyde (mm) | 23 |
| M-pak Vekt (kg) | 0.084 |
| Pakkestørrelse 3 (overpakking) | 144 |
| D-pak Lengde (mm) | 371 |
| D-pak Bredde (mm) | 318 |
| D-pak Høyde (mm) | 216 |
| D-pak Vekt (kg) | 9.183 |
| Pakkestørrelse 4 (pall) | 3456 |
| T-pak Lengde (mm) | 1200 |
| T-pak Bredde (mm) | 800 |
| T-pak Høyde (mm) | 1014 |
| T-pak Vekt (kg) | 296.192 |
| Typegodkjenning (eng) | Download here |
| CE-samsvarserklæring | Download here |
| Produktdatablad (nno) | Download here |
