Lastbryter, modulær, 2 pol 2x16A 1 modul 400V
| Lengde (mm) | 73 |
| Bredde (mm) | 17.5 |
| Høyde (mm) | 83 |
| Brytefunksjon | Av-bryter |
| Antall NO-kontakter | 2 |
| Antall poler | 2 |
| Merkestrøm | 16 A |
| Merkespenning | 230 V |
| Minste merkespenning | 230 V |
| Nominell bryterkapasitet | 0.338 kA |
| Kortslutningsfasthet (lcw) | 0.24 kA |
| Spenningstype | AC |
| Med signallampe | Nei |
| Bredde i antall modulmellomrom | 1 |
| Innbyggingsdybde | 68 mm |
| Pakkestørrelse 1 (MOQ) | 1 |
| Pakkestørrelse 2 (pakke) | 12 |
| M-pak Lengde (mm) | 93 |
| M-pak Bredde (mm) | 82 |
| M-pak Høyde (mm) | 23 |
| M-pak Vekt (kg) | 0.082 |
| Pakkestørrelse 3 (overpakking) | 108 |
| D-pak Lengde (mm) | 370 |
| D-pak Bredde (mm) | 321 |
| D-pak Høyde (mm) | 216 |
| D-pak Vekt (kg) | 9.08 |
| Pakkestørrelse 4 (pall) | 3456 |
| T-pak Lengde (mm) | 1200 |
| T-pak Bredde (mm) | 800 |
| T-pak Høyde (mm) | 1014 |
| Typegodkjenning (eng) | Download here |
| CE-samsvarserklæring | Download here |
| Produktdatablad (nno) | Download here |
