Lastbryter, modulær, 2 pol 2x16A 1 modul med signallampe på topp 230V
| ETIM-klasse | EC001545 Bryter for DIN-skinne |
| Brytefunksjon | Bryter med kontrollampe |
| Antall NO-kontakter | 2 |
| Antall poler | 2 |
| Merkestrøm | 16 A |
| Merkespenning | 230 V |
| Minste merkespenning | 230 V |
| Nominell bryterkapasitet | 0.338 kA |
| Kortslutningsfasthet (lcw) | 0.24 kA |
| Spenningstype | AC |
| Med signallampe | Ja |
| Hettefarge | Andre |
| Lampetype | LED |
| Lampesokkel | Andre |
| Bredde i antall modulmellomrom | 1 |
| Innbyggingsdybde | 68 mm |
| Beskyttelsesklasse IP | IP20 |
| Pakkestørrelse 1 (MOQ) | 1 |
| Typegodkjenning (eng) | Download here |
| CE-samsvarserklæring | Download here |
| Produktdatablad (nno) | Download here |
