Lastbryter, modulær, 2 pol 2x25A 1 modul med signallampe på topp 230V
| Weight (net) | 0.074 |
| ETIM-klasse | EC001545 Bryter for DIN-skinne |
| Brytefunksjon | Bryter med kontrollampe |
| Antall NO-kontakter | 2 |
| Antall poler | 2 |
| Merkestrøm | 25 A |
| Merkespenning | 230 V |
| Minste merkespenning | 230 V |
| Nominell bryterkapasitet | 0.529 kA |
| Kortslutningsfasthet (lcw) | 0.375 kA |
| Spenningstype | AC |
| Med signallampe | Ja |
| Hettefarge | Andre |
| Lampetype | LED |
| Lampesokkel | Andre |
| Bredde i antall modulmellomrom | 1 |
| Innbyggingsdybde | 68 mm |
| Beskyttelsesklasse IP | IP20 |
| Pakkestørrelse 1 (MOQ) | 1 |
| Pakkestørrelse 1 lengde (mm) | 20 |
| Pakkestørrelse 1 bredde (mm) | 100 |
| Pakkestørrelse 1 høyde (mm) | 80 |
| Pakkestørrelse 1 bruttovekt (kg) | 0.08 |
| Pakkestørrelse 2 (pakke) | 108 |
| M-pak Lengde (mm) | 95 |
| M-pak Bredde (mm) | 80 |
| M-pak Høyde (mm) | 25 |
| M-pak Vekt (kg) | 0.08 |
| Pakkestørrelse 3 (overpakking) | 108 |
| D-pak Lengde (mm) | 365 |
| D-pak Bredde (mm) | 315 |
| D-pak Høyde (mm) | 215 |
| D-pak Vekt (kg) | 9.185 |
| Pakkestørrelse 4 (pall) | 2592 |
| T-pak Lengde (mm) | 1200 |
| T-pak Bredde (mm) | 800 |
| T-pak Høyde (mm) | 1006 |
| T-pak Vekt (kg) | 243.44 |
| Typegodkjenning (eng) | Download here |
| CE-samsvarserklæring | Download here |
| Produktdatablad (nno) | Download here |
