Lastbryter, modulær, 2 pol 2x63A 2 modul 400V
| Lengde (mm) | 73 |
| Bredde (mm) | 35 |
| Høyde (mm) | 83 |
| Brytefunksjon | Av-bryter |
| Antall NO-kontakter | 2 |
| Antall poler | 2 |
| Merkestrøm | 63 A |
| Merkespenning | 400 V |
| Minste merkespenning | 400 V |
| Nominell bryterkapasitet | 1.332 kA |
| Kortslutningsfasthet (lcw) | 0.94 kA |
| Spenningstype | AC |
| Med signallampe | Nei |
| Bredde i antall modulmellomrom | 2 |
| Innbyggingsdybde | 68 mm |
| Pakkestørrelse 1 (MOQ) | 1 |
| Pakkestørrelse 1 lengde (mm) | 40 |
| Pakkestørrelse 1 bredde (mm) | 100 |
| Pakkestørrelse 1 høyde (mm) | 80 |
| Pakkestørrelse 1 bruttovekt (kg) | 0.183 |
| Pakkestørrelse 2 (pakke) | 60 |
| M-pak Lengde (mm) | 95 |
| M-pak Bredde (mm) | 80 |
| M-pak Høyde (mm) | 40 |
| M-pak Vekt (kg) | 0.15 |
| Pakkestørrelse 3 (overpakking) | 60 |
| D-pak Lengde (mm) | 365 |
| D-pak Bredde (mm) | 315 |
| D-pak Høyde (mm) | 215 |
| D-pak Vekt (kg) | 9.555 |
| Pakkestørrelse 4 (pall) | 1440 |
| T-pak Lengde (mm) | 1200 |
| T-pak Bredde (mm) | 800 |
| T-pak Høyde (mm) | 990 |
| T-pak Vekt (kg) | 252.32 |
| Typegodkjenning (eng) | Download here |
| CE-samsvarserklæring | Download here |
| Måltegning (.dwg) | Download here |
| Produktdatablad (nno) | Download here |
