Lastbryter, modulær, 2 pol 2x80A 2 modul 400V
| Bredde (mm) | 35 |
| Brytefunksjon | Av-bryter |
| Antall NO-kontakter | 2 |
| Antall poler | 2 |
| Merkestrøm | 80 A |
| Merkespenning | 400 V |
| Minste merkespenning | 400 V |
| Nominell bryterkapasitet | 1.354 kA |
| Kortslutningsfasthet (lcw) | 0.96 kA |
| Spenningstype | AC |
| Med signallampe | Nei |
| Bredde i antall modulmellomrom | 2 |
| Innbyggingsdybde | 68 mm |
| Beskyttelsesklasse IP | IP20 |
| Avtrykk/indikering | Andre |
| Tvungen segregering i henhold til DIN VDE 0113 | Nei |
| Pakkestørrelse 1 (MOQ) | 1 |
| Pakkestørrelse 1 lengde (mm) | 40 |
| Pakkestørrelse 1 bredde (mm) | 100 |
| Pakkestørrelse 1 høyde (mm) | 80 |
| Pakkestørrelse 1 bruttovekt (kg) | 0.191 |
| Pakkestørrelse 2 (pakke) | 6 |
| M-pak Lengde (mm) | 98 |
| M-pak Bredde (mm) | 80 |
| M-pak Høyde (mm) | 41 |
| M-pak Vekt (kg) | 0.172 |
| Pakkestørrelse 3 (overpakking) | 60 |
| D-pak Lengde (mm) | 369 |
| D-pak Bredde (mm) | 321 |
| D-pak Høyde (mm) | 214 |
| D-pak Vekt (kg) | 10.63 |
| Pakkestørrelse 4 (pall) | 1440 |
| T-pak Lengde (mm) | 1200 |
| T-pak Bredde (mm) | 800 |
| T-pak Høyde (mm) | 1006 |
| T-pak Vekt (kg) | 278.12 |
| Typegodkjenning (eng) | Download here |
| CE-samsvarserklæring | Download here |
| Produktdatablad (nno) | Download here |
