Lastbryter, modulær, 3 pol 3x40A 3 modul 400V
| Lengde (mm) | 73 |
| Bredde (mm) | 52.5 |
| Høyde (mm) | 83 |
| Brytefunksjon | Av-bryter |
| Antall NO-kontakter | 3 |
| Antall poler | 3 |
| Merkestrøm | 40 A |
| Merkespenning | 400 V |
| Minste merkespenning | 400 V |
| Nominell bryterkapasitet | 0.846 kA |
| Kortslutningsfasthet (lcw) | 0.6 kA |
| Spenningstype | AC |
| Med signallampe | Nei |
| Bredde i antall modulmellomrom | 3 |
| Innbyggingsdybde | 68 mm |
| Beskyttelsesklasse IP | IP20 |
| Pakkestørrelse 1 (MOQ) | 1 |
| Pakkestørrelse 1 lengde (mm) | 60 |
| Pakkestørrelse 1 bredde (mm) | 100 |
| Pakkestørrelse 1 høyde (mm) | 80 |
| Pakkestørrelse 1 bruttovekt (kg) | 0.145 |
| Pakkestørrelse 2 (pakke) | 4 |
| M-pak Lengde (mm) | 95 |
| M-pak Bredde (mm) | 80 |
| M-pak Høyde (mm) | 55 |
| M-pak Vekt (kg) | 0.22 |
| Pakkestørrelse 3 (overpakking) | 48 |
| D-pak Lengde (mm) | 360 |
| D-pak Bredde (mm) | 320 |
| D-pak Høyde (mm) | 230 |
| D-pak Vekt (kg) | 11.065 |
| Pakkestørrelse 4 (pall) | 1152 |
| T-pak Lengde (mm) | 1200 |
| T-pak Bredde (mm) | 800 |
| T-pak Høyde (mm) | 1126 |
| T-pak Vekt (kg) | 290.36 |
| Typegodkjenning (eng) | Download here |
| CE-samsvarserklæring | Download here |
| Produktdatablad (nno) | Download here |
