Lastbryter, modulær, 4 pol 4x100A 4 modul 400V
| Lengde (mm) | 74 |
| Bredde (mm) | 70 |
| Høyde (mm) | 83 |
| Brytefunksjon | Av-bryter |
| Antall NO-kontakter | 4 |
| Antall poler | 4 |
| Merkestrøm | 100 A |
| Merkespenning | 400 V |
| Minste merkespenning | 400 V |
| Nominell bryterkapasitet | 1.692 kA |
| Kortslutningsfasthet (lcw) | 1.2 kA |
| Spenningstype | AC |
| Med signallampe | Nei |
| Bredde i antall modulmellomrom | 4 |
| Innbyggingsdybde | 69 mm |
| Beskyttelsesklasse IP | IP20 |
| Avtrykk/indikering | Andre |
| Tvungen segregering i henhold til DIN VDE 0113 | Nei |
| Pakkestørrelse 1 (MOQ) | 1 |
| Pakkestørrelse 1 lengde (mm) | 80 |
| Pakkestørrelse 1 bredde (mm) | 100 |
| Pakkestørrelse 1 høyde (mm) | 80 |
| Pakkestørrelse 1 bruttovekt (kg) | 0.412 |
| Pakkestørrelse 2 (pakke) | 3 |
| M-pak Lengde (mm) | 93 |
| M-pak Bredde (mm) | 82 |
| M-pak Høyde (mm) | 77 |
| M-pak Vekt (kg) | 0.328 |
| Pakkestørrelse 3 (overpakking) | 36 |
| D-pak Lengde (mm) | 369 |
| D-pak Bredde (mm) | 318 |
| D-pak Høyde (mm) | 237 |
| D-pak Vekt (kg) | 12.358 |
| Pakkestørrelse 4 (pall) | 864 |
| T-pak Lengde (mm) | 1200 |
| T-pak Bredde (mm) | 800 |
| T-pak Høyde (mm) | 1098 |
| T-pak Vekt (kg) | 318.02 |
| Typegodkjenning (eng) | Download here |
| CE-samsvarserklæring | Download here |
| Produktdatablad (nno) | Download here |
