LASTVENDER 100A 4-POL.12 MOD.
| Lengde (mm) | 96.5 |
| Bredde (mm) | 215 |
| Høyde (mm) | 116 |
| Utførelse som hovedbryter | Ja |
| Utførelse som vedlikehold-/servicebryter | Ja |
| Utførelse som sikkerhetsbryter | Ja |
| Utførelse som nødsstopp-innretning | Nei |
| Utført som vendebryter | Ja |
| Antall brytere | 1 |
| Maks nominell driftsspenning Ue ved AC | 690 V |
| Nominell driftsspenning | 380 V |
| Nominell driftsspenning | 690 V |
| Nominell kontinuerlig strøm Iu | 100 A |
| Beregnet vedvarende strøm ved AC-23, 400V | 63 A |
| Nominell kontinuerlig strøm, AC-21, 400V | 100 A |
| Nominell korttids-strømfasthet lcw | 2.5 kA |
| Nominell driftseffekt ved AC-23, 400V | 28 kW |
| Bryterkapasitet ved 400V | 65 kW |
| Betinget nominell kortslutningstrøm lq | 100 kA |
| Antall poler | 4 |
| Motordrift som opsjon | Nei |
| Integrert motordrift | Nei |
| Spenningsutløser valgbar | Nei |
| Apparatkonstruksjon | Innbyggingsapparat, fastmontert |
| Egnet for gulvmontering | Ja |
| Egnet for frontmontering 4-hulls | Nei |
| Egnet for frontmontering senter | Nei |
| Egnet for innbygging i fordelingstavler | Ja |
| Egnet for midlertidig montasje | Nei |
| Farge på kontrollelement | Svart |
| Låsbar | Ja |
| Verneklasse (IP) forside | IP20 |
| Pakkestørrelse 1 (MOQ) | 1 |
| Pakkestørrelse 1 lengde (mm) | 97 |
| Pakkestørrelse 1 bredde (mm) | 116 |
| Pakkestørrelse 1 høyde (mm) | 215 |
| Pakkestørrelse 1 bruttovekt (kg) | 1.6 |
| Pakkestørrelse 2 (pakke) | 5 |
| M-pak Lengde (mm) | 255 |
| M-pak Bredde (mm) | 153 |
| M-pak Høyde (mm) | 115 |
| M-pak Vekt (kg) | 1.385 |
| Pakkestørrelse 3 (overpakking) | 5 |
| D-pak Lengde (mm) | 402 |
| D-pak Bredde (mm) | 306 |
| D-pak Høyde (mm) | 305 |
| D-pak Vekt (kg) | 7.376 |
| Pakkestørrelse 4 (pall) | 100 |
| T-pak Lengde (mm) | 1200 |
| T-pak Bredde (mm) | 800 |
| T-pak Høyde (mm) | 1050 |
| T-pak Vekt (kg) | 170.52 |
| CE-samsvarserklæring | Download here |
| Produktdatablad (nno) | Download here |
