LASTVENDER 160A 4-POL. F.M.PL.
| Weight (net) | 1.7 |
| ETIM-klasse | EC000216 Lastskillebryter |
| Utførelse som hovedbryter | Ja |
| Utførelse som vedlikehold-/servicebryter | Ja |
| Utførelse som sikkerhetsbryter | Ja |
| Utførelse som nødsstopp-innretning | Nei |
| Utført som vendebryter | Ja |
| Antall brytere | 1 |
| Maks nominell driftsspenning Ue ved AC | 690 V |
| Nominell driftsspenning | 380 V |
| Nominell driftsspenning | 690 V |
| Nominell kontinuerlig strøm Iu | 160 A |
| Beregnet vedvarende strøm ved AC-23, 400V | 160 A |
| Nominell kontinuerlig strøm, AC-21, 400V | 160 A |
| Nominell korttids-strømfasthet lcw | 12 kA |
| Nominell driftseffekt ved AC-23, 400V | 72 kW |
| Bryterkapasitet ved 400V | 105 kW |
| Betinget nominell kortslutningstrøm lq | 100 kA |
| Antall poler | 4 |
| Motordrift som opsjon | Nei |
| Integrert motordrift | Nei |
| Spenningsutløser valgbar | Nei |
| Apparatkonstruksjon | Innbyggingsapparat, fastmontert |
| Egnet for gulvmontering | Ja |
| Egnet for frontmontering 4-hulls | Nei |
| Egnet for frontmontering senter | Nei |
| Egnet for innbygging i fordelingstavler | Ja |
| Egnet for midlertidig montasje | Nei |
| Farge på kontrollelement | Svart |
| Låsbar | Ja |
| Verneklasse (IP) forside | IP00 |
| Pakkestørrelse 1 (MOQ) | 1 |
| Pakkestørrelse 1 lengde (mm) | 218 |
| Pakkestørrelse 1 bredde (mm) | 135 |
| Pakkestørrelse 1 høyde (mm) | 251 |
| Pakkestørrelse 1 bruttovekt (kg) | 3.93 |
| Pakkestørrelse 2 (pakke) | 1 |
| M-pak Lengde (mm) | 280 |
| M-pak Bredde (mm) | 174 |
| M-pak Høyde (mm) | 216 |
| M-pak Vekt (kg) | 3.978 |
| Pakkestørrelse 4 (pall) | 100 |
| CE-samsvarserklæring | Download here |
| Produktdatablad (nno) | Download here |
