LEDNINGSKLA.,LITEN,ESKE 20stk.
| Lengde (mm) | 255 |
| Bredde (mm) | 160 |
| Høyde (mm) | 65 |
| Bredde | 255 mm |
| Høyde | 65 mm |
| Dybde | 160 mm |
| Pakkestørrelse 1 (MOQ) | 1 |
| Pakkestørrelse 1 lengde (mm) | 100 |
| Pakkestørrelse 1 bredde (mm) | 100 |
| Pakkestørrelse 1 høyde (mm) | 100 |
| Pakkestørrelse 1 bruttovekt (kg) | 0.27 |
| Pakkestørrelse 2 (pakke) | 1 |
| M-pak Lengde (mm) | 192 |
| M-pak Bredde (mm) | 178 |
| M-pak Høyde (mm) | 122 |
| M-pak Vekt (kg) | 0.26 |
| Pakkestørrelse 4 (pall) | 210 |
| T-pak Lengde (mm) | 1200 |
| T-pak Bredde (mm) | 800 |
| T-pak Høyde (mm) | 590 |
| CE-samsvarserklæring | Download here |
| Produktdatablad (nno) | Download here |
