Lokk til alu kanaler, hvit
| Lengde (mm) | 1000 |
| Bredde (mm) | 80 |
| Høyde (mm) | 14 |
| Bredde | 80 mm |
| Lengde | 2000 mm |
| Modell / utførelse | Glatt |
| Monteringssett for deksel | Innvendig |
| Montering av deksel | Låsbar |
| Manipulasjonssikker fiksing | Nei |
| Materiale | Aluminium |
| Materialkvalitet | Andre |
| Halogenfri | Ja |
| Antibakteriell behandling | Nei |
| Overflatebeskyttelse | Belagt (coated) |
| Farge | Hvit |
| RAL-nummer | 9016 |
| Beskyttelseslag | Ja |
| Driftstemperaturområde | -5 °C |
| Driftstemperaturområde | 90 °C |
| Pakkestørrelse 1 (MOQ) | 32 |
| Pakkestørrelse 2 (pakke) | 32 |
| M-pak Lengde (mm) | 2045 |
| M-pak Bredde (mm) | 180 |
| M-pak Høyde (mm) | 90 |
| M-pak Vekt (kg) | 17.62 |
| Pakkestørrelse 4 (pall) | 1152 |
| T-pak Bredde (mm) | 800 |
| T-pak Høyde (mm) | 1640 |
| CE-samsvarserklæring | Download here |
