Minikanal 12×20 ATA m/Tape
| Lengde (mm) | 2100 |
| Bredde (mm) | 24 |
| Høyde (mm) | 13 |
| Høyde | 13 mm |
| Bredde | 24 mm |
| Lengde | 2100 mm |
| Nyttbart tverrsnitt | 240 mm² |
| Materiale | Plast |
| Materialkvalitet | PVC (Polyvinylklorid) |
| Halogenfri | Nei |
| Antibakteriell behandling | Nei |
| Overflatebeskyttelse | Ubehandlet |
| Egnet for funksjonsopprettholdelse | Nei |
| Farge | Hvit |
| Gjennomsiktig | Nei |
| RAL-nummer | 9016 |
| Type feste | Selvklebende og hullet bunn |
| Utførelse deksel | Løs |
| Med kabelklammer | Nei |
| Beskyttelseslag | Nei |
| Med kanalkobling | Nei |
| Levering på rull | Nei |
| Fortrykt | Nei |
| Beskyttelsesklasse IP | IP40 |
| Slagfasthet | IK07 |
| Driftstemperaturområde | -5 °C |
| Driftstemperaturområde | 65 °C |
| Pakkestørrelse 1 (MOQ) | 2 |
| Pakkestørrelse 1 lengde (mm) | 2100 |
| Pakkestørrelse 1 bredde (mm) | 26 |
| Pakkestørrelse 1 høyde (mm) | 14 |
| Pakkestørrelse 1 bruttovekt (kg) | 0.462 |
| Pakkestørrelse 2 (pakke) | 70 |
| M-pak Lengde (mm) | 2130 |
| M-pak Bredde (mm) | 190 |
| M-pak Høyde (mm) | 90 |
| M-pak Vekt (kg) | 9.348 |
| Pakkestørrelse 4 (pall) | 3920 |
| T-pak Lengde (mm) | 2150 |
| T-pak Bredde (mm) | 800 |
| T-pak Høyde (mm) | 1410 |
| T-pak Vekt (kg) | 563.488 |
| CE-samsvarserklæring | Download here |
| Produsentens samsvarserklæring | Download here |