Minikanal 18x45x2500mm hvit
| Lengde (mm) | 2500 |
| Bredde (mm) | 45 |
| Høyde (mm) | 18 |
| Høyde | 18 mm |
| Bredde | 45 mm |
| Lengde | 2500 mm |
| Nyttbart tverrsnitt | 460 mm² |
| Materiale | Plast |
| Materialkvalitet | PVC (Polyvinylklorid) |
| Halogenfri | Nei |
| Antibakteriell behandling | Nei |
| Overflatebeskyttelse | Ubehandlet |
| Egnet for funksjonsopprettholdelse | Nei |
| Farge | Hvit |
| Gjennomsiktig | Nei |
| RAL-nummer | 9016 |
| Type feste | Hullet bunn |
| Utførelse deksel | Løs |
| Med kabelklammer | Nei |
| Beskyttelseslag | Nei |
| Med kanalkobling | Nei |
| Levering på rull | Nei |
| Fortrykt | Nei |
| Beskyttelsesklasse IP | IP30 |
| Slagfasthet | IK06 |
| Driftstemperaturområde | -5 °C |
| Driftstemperaturområde | 60 °C |
| Pakkestørrelse 1 (MOQ) | 2.5 |
| Pakkestørrelse 1 lengde (mm) | 2505 |
| Pakkestørrelse 1 bredde (mm) | 45 |
| Pakkestørrelse 1 høyde (mm) | 18 |
| Pakkestørrelse 1 bruttovekt (kg) | 0.72 |
| Pakkestørrelse 2 (pakke) | 35 |
| M-pak Lengde (mm) | 2510 |
| M-pak Bredde (mm) | 177 |
| M-pak Høyde (mm) | 73 |
| M-pak Vekt (kg) | 11.055 |
| Pakkestørrelse 4 (pall) | 1680 |
| T-pak Lengde (mm) | 2670 |
| T-pak Bredde (mm) | 800 |
| T-pak Høyde (mm) | 1600 |
| T-pak Vekt (kg) | 530.64 |
| CE-samsvarserklæring | Download here |
| Produsentens samsvarserklæring | Download here |
| STEP modellfil | Download here |