Minikanal 40×60 hvit farge
| Lengde (mm) | 2000 |
| Bredde (mm) | 60 |
| Høyde (mm) | 40 |
| Høyde | 40 mm |
| Bredde | 60 mm |
| Lengde | 2000 mm |
| Nyttbart tverrsnitt | 1700 mm² |
| Halogenfri | Ja |
| Antibakteriell behandling | Nei |
| Egnet for funksjonsopprettholdelse | Ja |
| Gjennomsiktig | Nei |
| RAL-nummer | 9016 |
| Utførelse deksel | Løs |
| Med kabelklammer | Nei |
| Beskyttelseslag | Nei |
| Med kanalkobling | Ja |
| Levering på rull | Nei |
| Fortrykt | Nei |
| Driftstemperaturområde | -5 °C |
| Driftstemperaturområde | 90 °C |
| Pakkestørrelse 1 (MOQ) | 2 |
| Pakkestørrelse 1 lengde (mm) | 2000 |
| Pakkestørrelse 1 bredde (mm) | 57 |
| Pakkestørrelse 1 høyde (mm) | 40 |
| Pakkestørrelse 1 bruttovekt (kg) | 3.69 |
| Pakkestørrelse 2 (pakke) | 12 |
| M-pak Lengde (mm) | 2040 |
| M-pak Bredde (mm) | 260 |
| M-pak Høyde (mm) | 80 |
| M-pak Vekt (kg) | 22.66 |
| Pakkestørrelse 4 (pall) | 432 |
| T-pak Lengde (mm) | 2030 |
| T-pak Bredde (mm) | 800 |
| T-pak Høyde (mm) | 880 |
| T-pak Vekt (kg) | 855.76 |
| CE-samsvarserklæring | Download here |