Modulær lastvender, 3 x 80 A, 6-moduler, med sikkerhetsskille 1 – 0 – II
| Lengde (mm) | 84 |
| Bredde (mm) | 105 |
| Høyde (mm) | 94 |
| Utførelse som hovedbryter | Ja |
| Utførelse som vedlikehold-/servicebryter | Ja |
| Utførelse som sikkerhetsbryter | Ja |
| Utførelse som nødsstopp-innretning | Nei |
| Utført som vendebryter | Ja |
| Antall brytere | 1 |
| Maks nominell driftsspenning Ue ved AC | 415 V |
| Nominell driftsspenning | 380 V |
| Nominell driftsspenning | 415 V |
| Nominell kontinuerlig strøm Iu | 80 A |
| Beregnet vedvarende strøm ved AC-23, 400V | 80 A |
| Nominell kontinuerlig strøm, AC-21, 400V | 80 A |
| Nominell korttids-strømfasthet lcw | 1.5 kA |
| Nominell driftseffekt ved AC-23, 400V | 36 kW |
| Bryterkapasitet ved 400V | 52 kW |
| Betinget nominell kortslutningstrøm lq | 50 kA |
| Antall poler | 3 |
| Motordrift som opsjon | Nei |
| Integrert motordrift | Nei |
| Spenningsutløser valgbar | Nei |
| Apparatkonstruksjon | Innbyggingsapparat, fastmontert |
| Egnet for gulvmontering | Ja |
| Egnet for frontmontering 4-hulls | Nei |
| Egnet for frontmontering senter | Nei |
| Egnet for innbygging i fordelingstavler | Ja |
| Egnet for midlertidig montasje | Nei |
| Farge på kontrollelement | Grå |
| Låsbar | Ja |
| Verneklasse (IP) forside | IP20 |
| Pakkestørrelse 1 (MOQ) | 1 |
| Pakkestørrelse 1 lengde (mm) | 160 |
| Pakkestørrelse 1 bredde (mm) | 85 |
| Pakkestørrelse 1 høyde (mm) | 110 |
| Pakkestørrelse 1 bruttovekt (kg) | 0.69 |
| Pakkestørrelse 2 (pakke) | 9 |
| M-pak Lengde (mm) | 162 |
| M-pak Bredde (mm) | 113 |
| M-pak Høyde (mm) | 87 |
| M-pak Vekt (kg) | 0.676 |
| Pakkestørrelse 3 (overpakking) | 9 |
| D-pak Lengde (mm) | 361 |
| D-pak Bredde (mm) | 310 |
| D-pak Høyde (mm) | 210 |
| D-pak Vekt (kg) | 6.9 |
| Pakkestørrelse 4 (pall) | 216 |
| T-pak Lengde (mm) | 1200 |
| T-pak Bredde (mm) | 800 |
| T-pak Høyde (mm) | 1050 |
| T-pak Vekt (kg) | 176.84 |
| CE-samsvarserklæring | Download here |
| Produktdatablad (nno) | Download here |
