Modulærskap påv. IP44 kl.II, 800x300x160, 60-mod
| Lengde (mm) | 161 |
| Bredde (mm) | 300 |
| Høyde (mm) | 800 |
| Monteringsmetode | Påvegg |
| Antall rader | 5 |
| Bredde i antall modulmellomrom | 12 |
| Type avdekning | Dør |
| Utførelse deksel | Lukket |
| Gjennomsiktig deksel/dør | Nei |
| Signalpasseringsdør | Nei |
| Med lås | Nei |
| Type tetning | Andre |
| Kapslingsmateriale | Stål |
| Innbyggingsdybde | 161 mm |
| Innbyggingshøyde | 800 mm |
| Innvendig dybde | 156 mm |
| Jordingsterminalblokk | Nei |
| Nøytral terminalblokk | Ja |
| DIN-skinne | Ja |
| Med monteringsplate | Nei |
| Utvidelsesmulighet | Ja |
| Farge | Hvit |
| RAL-nummer | 9010 |
| Beskyttelsesklasse IP | IP44 |
| Høyde | 800 mm |
| Bredde | 300 mm |
| Dybde | 165 mm |
| Pakkestørrelse 1 (MOQ) | 1 |
| Pakkestørrelse 2 (pakke) | 1 |
| M-pak Lengde (mm) | 1070 |
| M-pak Bredde (mm) | 175 |
| M-pak Høyde (mm) | 700 |
| M-pak Vekt (kg) | 11.13 |
| Pakkestørrelse 4 (pall) | 14 |
| T-pak Bredde (mm) | 850 |
| T-pak Høyde (mm) | 780 |
| Teknisk vedlegg 1 (nno) | Download here |
| CE-samsvarserklæring | Download here |
| Produktdatablad (nno) | Download here |
