NH fuse
| ETIM-klasse | EC000055 NH-sikring |
| Sikringskonstruksjonstype i henhold til IEC 60269 | NH3 |
| Spenningstype | AC/DC |
| Merkestrøm | 500 A |
| Merkespenning AC | 500 V |
| Spesifisert koblingskapasitet AC | 120 Kilo-Ampére |
| Nominell spenning DC | 250 V |
| Spesifisert koblingskapasitet DC | 80 Kilo-Ampére |
| Driftskategori | gG (kabelbeskyttelse/utstyrsbeskyttelse) |
| Type sikringstatusindikator | Kombinert feilindikator |
| Isolerte metallgrephåndtak | Nei |
| Effekttap ved merkestrøm | 43 W |
| Pakkestørrelse 1 (MOQ) | 3 |
| CE-samsvarserklæring | Download here |
| Produktdatablad (nno) | Download here |
| Produsentens samsvarserklæring | Download here |
