NH sikringer gG, 00-1-2-3, 10-400A, 690VAC
| ETIM-klasse | EC000055 NH-sikring |
| Sikringskonstruksjonstype i henhold til IEC 60269 | NH2 |
| Spenningstype | AC |
| Merkestrøm | 355 A |
| Merkespenning AC | 690 V |
| Spesifisert koblingskapasitet AC | 80 Kilo-Ampére |
| Spesifisert koblingskapasitet DC | 80 Kilo-Ampére |
| Driftskategori | gG (kabelbeskyttelse/utstyrsbeskyttelse) |
| Type sikringstatusindikator | Midtstilt feilindikator |
| Isolerte metallgrephåndtak | Nei |
| Effekttap ved merkestrøm | 35 W |
| Pakkestørrelse 1 (MOQ) | 3 |
| Pakkestørrelse 2 (pakke) | 3 |
| Pakkestørrelse 4 (pall) | 600 |
| CE-samsvarserklæring | Download here |
| Produktdatablad (nno) | Download here |
| Produsentens samsvarserklæring | Download here |
