NØDLYS/LYKT FOR SIKRINGSSKAP 1,5 t 3 MODULER
| Weight (net) | 0.144 |
| ETIM-klasse | EC000321 Lysarmatur (sikringskap) |
| Merkespenningsområde | 230 V |
| Merkespenningsområde | 230 V |
| Spenningstype | AC |
| Lampeeffekt | 1 W |
| Type strømtilkobling | Klem-/skrufeste |
| Lampetype | Lyspære |
| Lengde | 51 mm |
| Med lyssensor | Nei |
| Materiale | Plast |
| Med av/på-bryter | Nei |
| Beskyttelsesklasse IP | IP20 |
| Pakkestørrelse 1 (MOQ) | 1 |
| Pakkestørrelse 2 (pakke) | 48 |
| Pakkestørrelse 4 (pall) | 1152 |
| CE-samsvarserklæring | Download here |
| Produktdatablad (nno) | Download here |
